11sie

Bardzo serdecznie dziękujemy za wszystkie zgłoszenia na tegoroczny Reeperbahn Festival, na który nabór ogłoszony został 28 lipca 2017.

Informujemy, że po zapoznaniu się z nimi oraz konsultacji z organizatorami wydarzenia, wytypowaliśmy sześcioosobową reprezentację, której wyjazd do Hamburga zostanie wsparty przez Instytut Adama Mickiewicza / Culture.pl:

10sie

§ 1. Postanowienia ogólne

  1. Organizatorem Konkursu i fundatorem nagród zwanego dalej jest Instytut Adama Mickiewicza, z siedzibą w Warszawie przy ul. Mokotowskiej 25, państwowa instytucja kultury prowadząca działalność na podstawie wpisu do Rejestru Instytucji Kultury prowadzonego przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pod numerem RIK 70/2006 (Usługodawca), zwana dalej "Organizatorem".
  2. Konkurs jest organizowany w dniu 12 sierpnia 2017 roku.
9sie

Interesujesz się kulturą w sieci, grami komputerowymi, lubisz stare ilustracje w nowych narracjach, z wypiekami na twarzy zwiedzasz nowoczesne muzea? Chcesz wziąć udział w międzynarodowej konferencji o kulturze cyfrowej i zobaczyć, jak takie wydarzenie wygląda od środka?

Instytut Adama Mickiewicza poszukuje Współpracowników do pracy przy organizacji pierwszej w Polsce konferencji poruszającej zagadnienia związane z relacjami sztuki i technologii.