Polska na targach jazzahead! 2020 – otwarty nabór dla delegatów branżowych.

Targi muzyczne jazzahead!, odbywające się co roku w Bremie, to najważniejsze tego typu wydarzenie w Europie. Oprócz części targowej, w której prezentuje się większość krajów świata i najważniejsze podmioty biznesowe z branży jazzowej, na jazzahead! odbywa się także największy showcase'owy festiwal jazzowy w Europie. Polska jest obecna na jazzahead! nieprzerwanie od ośmiu lat. W 2018 roku była krajem partnerskim, a organizatorem i operatorem tej prezentacji był Instytut Adama Mickiewicza.

 

Jazzahead! w 2019 r. zgromadziło:

 

• ponad 3000 zarejestrowanych delegatów z 64 krajów (artystów, agentów koncertowych, przedstawicieli wytwórni płytowych, agencji muzycznych, dystrybutorów, producentów, biznesmenów, dziennikarzy muzycznych, przedstawicieli instytucji i wielu innych)

• ponad 80 koncertów i showcase'ów na 25 scenach rozsianych po całym mieście,

• ponad 25 000 odwiedzających koncerty i przeglądy muzyczne,

• ponad 200 zarejestrowanych przedstawicieli mediów.

 

Więcej informacji znajdziecie na stronie jazzahead!

 

Jak się zgłosić?

 

Nabór otwarty jest przeznaczony dla przedstawicieli polskiej branży muzycznej, w tym wydawców muzycznych posiadających w swoim katalogu polskich artystów, dyrektorów programowych/artystycznych polskich festiwali jazzowych prezentujących polskich artystów na swoim festiwalu i przede wszystkim menedżerów muzycznych, którzy chcą promować polskich artystów za granicą, rozszerzać swoją sieć dystrybucji, podejmować współpracę z międzynarodowymi partnerami poprzez udział w targach jazzahead!. Wybrani delegaci zostaną zaproszeni jako goście polskiego stoiska, którego operatorem jest Instytut Adama Mickiewicza w celu promocji polskiej muzyki na świecie.

 

Wsparcie obejmie koszty zakwaterowania podczas trwania targów oraz diety zagranicznej przysługującej z tytułu podróży zagranicznej, naliczonej według ustawowo obowiązującego ryczałtu na Niemcy. Wsparcie nie obejmie kosztów podróży oraz zwrotu kosztu wykupu akredytacji na targi (szczegóły w regulaminie).

 

Procedura zgłoszenia jest prosta: należy wypełnić formularz zgłoszeniowy online (link poniżej) do dnia 11 lutego 2020 roku do godziny 23:59. Wszystkie formularze otrzymane w terminie zostaną poddane ocenie merytorycznej przez zespół Don’t Panic! We’re from Poland.

 

Uwaga! 

>>> Wnioski złożone po czasie lub złożone na innych niż poniższe formularze nie zostaną wzięte pod uwagę. 

>>> Osoby, które uprzednio wykupiły akredytację na targi jazzahead! nie wchodzą w skład w polskiej delegacji i muszą zgłosić się do naboru otwartego, żeby otrzymać wsparcie IAM.

 

Link do formularza: https://forms.gle/TTdEZxevdYGU9Bup7

  Regulamin

Poglądowy formularz dla delegata 

 

Wyniki naboru zostaną ogłoszone do 21 lutego 2020 roku na stronie iam.pl.

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres: [email protected]