Specjalista ds. zarządzania kapitałem ludzkim

Oferta pracy

Instytut Adama Mickiewicza

poszukuje kandydatów i kandydatek na stanowisko

Instytut Adama Mickiewicza jest narodową instytucją kultury, utworzoną w 2000 roku. Cel Instytutu - budowanie trwałego zainteresowania polską kulturą za granicą, realizowany jest we współpracy z partnerami zagranicznymi i poprzez międzynarodową wymianę kulturalną w dialogu z odbiorcami, w zgodzie z założeniami polskiej polityki zagranicznej. Do 2022 roku Instytut zrealizował projekty w ponad 70 krajach świata na 6 kontynentach. Organizatorem Instytutu Adama Mickiewicza jest Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Zakres obowiązków obejmować będzie:

  • udział w tworzeniu, rozwijaniu i prowadzeniu procesów i projektów z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim (takich jak rekrutacje, szkolenia i programy rozwojowe, wdrażanie nowych pracowników, oceny okresowe, opisy stanowisk itp.), a w szczególności:
    • udział w tworzeniu założeń projektów, mierników realizacji, harmonogramów itp.,
    • prowadzenie procesów/nadzorowanie realizacji projektów,
    • przygotowywanie dokumentacji związanej z procesami/projektami – wniosków, prezentacji, raportów itp.,
  • wspieranie pozostałych członków zespołu w prowadzonych działaniach w obszarze zarządzania kapitałem ludzkim,
  • ścisłą współpracę z komórkami organizacyjnymi Instytutu.

Szukamy właśnie Ciebie, jeśli:

  • masz doświadczenie w obszarze szeroko rozumianych procesów i projektów HR (np. oceny okresowe, opisy stanowisk, rekrutacje, szkolenia i  programy rozwojowe, wdrażanie nowych pracowników itp.),
  • masz wykształcenie wyższe - mile widziane wykształcenie w zakresie nauk społecznych, ZZL,
  • masz poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania,
  • doskonale organizujesz swoje działania, a presja czasu nie stanowi dla Ciebie problemu,
  • proaktywnie szukasz rozwiązań i masz energię do działania,
  • kontakt z ludźmi to Twoja pasja, a pozytywne doświadczenia kandydatów i pracowników są dla Ciebie najważniejsze,
  • posiadasz wysoką kulturę osobistą, łatwo nawiązujesz kontakty i potrafisz budować pozytywne relacje,
  • praca z dokumentacją sprawia Ci przyjemność.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • dobre relacje w zespole zaangażowanych i doświadczonych specjalistów,
  • możliwość uczestniczenia w budowaniu instytucji zajmującej się promocją polskiej kultury,
  • współpracę z interesującymi i kreatywnymi ludźmi,
  • wsparcie przy podnoszeniu kwalifikacji zawodowych,
  • pakiet benefitów - ZFŚS, możliwość wykupienia dodatkowej opieki zdrowotnej,
  • lokalizację biura w centrum Warszawy przy ul. Mokotowskiej.

Termin przesyłania aplikacji to 15 sierpnia 2022r.

W celu zaaplikowania na to stanowisko proszę kliknąć w poniższy link lub skopiować go i otworzyć w nowym oknie przeglądarki:

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Opublikowano: 2022.07.13 14:46
Aktualizacja: 2022.08.19 12:20
Autor: Jerzy Ziemacki
Wprowadzenie: Jerzy Ziemacki