Tytuł doctora honoris causa dla Ministra Bogdana Zdrojewskiego

5 października dyrektor Paweł Potoroczyn wziął udział w uroczystej inauguracji roku akademickiego uczelni artystycznych Wrocławia. W programie spotkania była uroczystość nadania tytułu doktora honoris causa Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu byłemu ministrowi, obecnie posłowi do Parlamentu Europejskiego, Bogdanowi Zdrojewskiemu, który przedstawi wykład inauguracyjny "Kultura. Kompletność w odpowiedzialności". Uroczystej inauguracji towarzyszyła również wystawa prac autorstwa Bogdana Zdrojewskiego zatytułowana "Fotografie z cyklu Ludzie".


Tego samego dnia w Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku, podczas inauguracji roku akademickiego dyrektor Paweł Potoroczyn wystąpi z wykładem Generacja Z. Zarządzanie wyobraźnią. 
img 3 img 2 img 1

Czytaj więcej o polskiej kulturze

Culture.pl to największe i najbardziej wszechstronne źródło wiedzy o polskiej kulturze, prowadzone przez IAM. Dostarczamy rzetelnych informacji o najważniejszych zjawiskach i trendach w kulturze oraz o wydarzeniach organizowanych w Polsce i za granicą. Znajdziesz tu sylwetki artystek i artystów, recenzje, eseje oraz eksperckie analizy, które ukazują bogactwo polskiej sztuki. Publikujemy w ośmiu językach, przybliżając polski wkład w światową kulturę i dziedzictwo humanistyczne.

Wejdź na culture.pl