Wyniki naboru na targi Jazzahead! 2018

Bardzo serdecznie dziękujemy za wszystkie zgłoszenia na tegoroczne targi jazzahead!, na które nabór ogłoszony został 31 stycznia 2018.

Informujemy, że po zapoznaniu się z nimi oraz konsultacji z organizatorami wydarzenia, wytypowaliśmy dziesięcioosobową reprezentację, której wyjazd do Bremy zostanie wsparty przez Instytut Adama Mickiewicza / Culture.pl.

 

W jej skład wchodzą przedstawiciele następujących podmiotów:

1. NSI Quartet / Festiwal JAZZtochowa

2. Zakład Koncertowy Artakcja

3. Festiwal Jazz nad Odrą (jedna osoba)

4. Adam Bałdych management

5. Festiwal Era Jazzu (jedna osoba)

6. Sopot Jazz Festival (jedna osoba)

7  Cracovia Music Agency

8. Rzeszów Jazz Festival

9. MS Muse Marta Sołtys

10. Jazztopad Festival (jedna osoba)

 

Wszelkich informacji na temat Państwa wyjazdu na Targi jazzahead! udziela realizator projektu Krzysztof Halicz, email: [email protected], tel. 22 44 76 148. 

***

Więcej informacji o wydarzeniu na stronie jazzahead!: http://jazzahead.de/en/  

Stoisko "We're from Poland" jest odpowiedzią na długoletni brak na Targach stoiska, które w swoim kształcie i komunikacie reprezentowałoby polski jazz. Naszym celem, jest stworzenie przestrzeni o ciekawym designie i uniwersalnym przekazie, które byłoby platformą reklamującą nasz kraj oraz IAM jako głównego promotora polskiej kultury za granicą. Stoisko zostanie zaprojektowane jako forma otwarta i dogodny punkt spotkań sprzyjających zawieraniu kontaktów biznesowych.

Projekt jest częścią koordynowanego przez Instytut Adama Mickiewicza międzynarodowego programu kulturalnego POLSKA 100, realizowanego w ramach  Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2021. Program  POLSKA 100 prezentuje najważniejsze osiągnięcia polskiej kultury ostatnich stu lat, a złoży się na niego ponad czterysta projektów.Sfinansowano ze środków MKiDN w ramach Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2021.