Polska na targach WOMEX 2021

Polscy menadżerowie i promotorzy na najważniejszych w Europie targach world music.

Instytut Adama Mickiewicza ogłasza otwarty nabór dla polskich menadżerów, promotorów i wydawców, którzy pragną reprezentować polski przemysł muzyczny na najważniejszych targach world music w Europie, odbywających się w dniach 27-31 października 2021 roku w Porto w Portugalii. Wybrani delegaci zostaną zaproszeni jako goście polskiego stoiska wystawienniczego, którego operatorem i producentem będzie Instytut Adama Mickiewicza. Nadrzędnym celem polskiej obecności na targach WOMEX jest promocja polskiej muzyki na świecie. Na zgłoszenia czekamy od 9 do 19 sierpnia 2021 roku. Zapraszamy!

Więcej informacji o samych targach można znaleźć na stronie głównej wydarzenia: www.womex.com

Jak się zgłosić?

Nabór otwarty jest przeznaczony dla menadżerów muzycznych, promotorów i wydawców muzycznych posiadających w swoim katalogu polskich artystów, polskich artystów w roli menadżerów (self-managed artists) oraz dyrektorów programowych/artystycznych polskich festiwali folkowych, world music i pokrewnych, zapraszających na swój festiwal polskich artystów. Wsparcie obejmie zwrot kosztu wykupu akredytacji na targi oraz zapewnienie noclegu w hotelu na czas trwania targów. Wsparcie nie obejmie zwrotu kosztów podróży (szczegóły w regulaminie).

Procedura zgłoszenia jest prosta: należy wypełnić formularz zgłoszeniowy on-line do dnia 19 sierpnia 2021 roku do godziny 23:59. Wszystkie otrzymane formularze zostaną poddane ocenie merytorycznej przez minimum trzech członków wyłonionych spośród pracowników Instytutu Adama Mickiewicza. Wnioski złożone po czasie lub złożone na innym niż poniżej wskazanym formularzu nie zostaną wzięte pod uwagę.

Uwaga! Prosimy o dokładne przeczytanie regulaminu oraz zapoznanie się z treścią formularza dostępną w formacie PDF przed rozpoczęciem jego wypełniania on-line. Formularz zgłoszeniowy on-line jest jedynym dokumentem koniecznym do złożenia na etapie naboru.

Link do formularza zgłoszeniowego on-line: EUSurvey - Survey (europa.eu)
Regulamin (pdf): Regulamin
Poglądowy formularz zgłoszeniowy (pdf): Poglądowy formularz zgłoszeniowy

Wyniki naboru zostaną ogłoszone do 30 sierpnia 2021roku na stronie iam.pl
Wszelkie pytania prosimy kierować na adres: [email protected]

Opublikowano: 2021.08.09 10:27
Aktualizacja: 2021.08.25 09:56
Autor: Anonim
Wprowadzenie: Anonim