Wystaw się na Inno Design Tech Expo w Hongkongu!

Instytut Adama Mickiewicza, już po raz drugi w tym roku, ogłasza nabór otwarty dla polskich projektantów. Tym razem do udziału zaproszeni są wszyscy chcący promować swoje wzornictwo na rynku azjatyckim.

Inno Design Tech Expo (4-6 grudnia 2014 roku) to jedno z najważniejszych wydarzeń promujących design w Azji. Podczas trzech dni targów, obok lokalnych firm, prezentują się projektanci indywidualni i grupy projektowe z całego świata. To niepowtarzalna okazja, aby nawiązać kontakty i rozpocząć międzynarodową współpracę.

Instytut Adama Mickiewicza zachęca do udziału w naborze wszystkich, którzy w kierunku azjatyckim widzą szansę własnego rozwoju. Procedura zgłaszania jest prosta  - wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy  wraz z kosztorysem wstępnym, który można znaleźć wraz z pełnym regulaminem na stronie internetowej www.iam.pl i przesłać je na adres [email protected].

Oceny formalnej i merytorycznej nadesłanych aplikacji dokona zespół IAM wraz z Tomkiem i Gosią Rygalik, którzy w 2013 roku wzięli udział w Business of Design Week w Hongkongu.

Na zgłoszenia czekamy do 22 września. Wyniki naboru zostaną opublikowane na stronie internetowej www.iam.pl  do dnia 26 września 2014 roku.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu +48 501 096 944.

informacja_prasowa_final.docx inno_design_tech_expo_hongkong_formularz_zgloszeniowy.docx kosztorys_wstepny_-_wzor_iam.xls open_call_ogloszenie_final.docx